HİZMETLERİMİZ

web Sitesi

BİLİŞİM DANIŞMANLIĞI

”İnternet Ve Teknolojinin Gelişimini En Iyi Şekilde Kullanan Realist Bilişim; Birçok Şirketin Internet Üzerinde Gelişmesini Sağlayarak Bilişim Sektörünün BüyümesindeÖnemli Rol Oynuyor.”

Bir Yazılım Yaptırdınız, Size Bunun Güvenliğini, Doğru Çalışma Yöntemlerini Kurumsal Yapınızı Da Koruyarak Entegre Sistem Çalışmanızı Sağlıyoruz.

 Web Sitesi Tasarımı, Google Ve Öteki Arama Motorları Enstrumanları Ile Ürün Ve Hizmetlerinizin Tanıtımı, Firmanızın Iş Süreçlerini Web Üzerinden Takip Edebileceğiniz Yazılımların Yönetimi Konularında Bilişim Danışmanlığı Hizmeti Veriyoruz. İhtiyaçlarınızı Belirleyip, Gerekli Analizleri Yaparak Öncelikle Sizin Için En Uygun Çözümü Bir Proje Halinde Size Sunuyoruz. Sizlerin Firmasında Herhangi Bir Departmanda Çalışan Önemli Bir Sosyal Medya Uzmanı Gibi Önemli Fikirler Üreterek Şirketinizin Gelişmesine Büyük Katkılar Sağlayarak Sizleri Doğru Bilgiler Ve Kaynaklar Çerçevesinde Yönlendirmekteyiz. Ayrıca Firmamız Web Sitenizin Alan Adı, Server Hizmetleri Ve Hosting Işlemleri Ile Bire Bir Ilgilenerek Bu Alandaki Birçok Probleminizi Çözerek Sizlerin Çözüm Ortağınız Olmayı Vaadediyor.Bunun Dışında Web Tabanlı Proje Ve Planlama Yönetimi Ile Alakalı Olarak Bilinçli Plan Ve Programalar Yapma Konusunda Bizzat Yanınızda Oluyor. Realist Bilişim Yazılım Danışmanlığı  Ile Iş Süreçlerini Iyileştirmek Tekrar Yapılandırmak Ve Kurum Genelinde Yönetimi Belirli Standartlar Doğrultusunda Gerçekleştirmek Isteyen Şirketler Için Kolay Kullanımlı İş Akış Yönetimi Çözümleri Sunmaktadır.

Özel Yazılım GeliştirmeIT Desteği, CRM Veya ERP Çözümlerinizin En Iyi Ve En Uygun Prosedürler Ile Üretilmesini Sağlamak Amacı Ile Bilgisayar Mühendisi Ekibimiz Ile Hizmet Veriliyor.

Web Tasarım Ve Programlama Hizmeti

Realist Bilişim Olarak Sizlerin Web Tasarım Ve Programlama Konusundaki Ihtiyaçlarınızı En Hızlı Ve Profesyonel Yöntemlerimiz Ile Sizlere Sunmaktayız. Şirketinizin Internet Üzerinde Güçlenip Yüksek Bir Müşteri Potansiyeline Ulaşması Için Yapmış Olduğumuz Çalışmalar OldukçÖnemli Ve Şirketlerin Web Dünyasında Varlıklarını Sürdürebilmeleri Açısından Hayati Önem Arz Eden Bir Yere Sahiptir. Bunun Dışında Internet Sitelerinizin Herhangi Bir Çökme Ya Da Bozulma Durumunda Şirketimiz Web Sitenizi 24 Saat Içerisinde Eski Haline Getirerek Sizlere Garanti Sağlamaktadır. Bunların Dışında Realist Bilişim Olarak Sizlere Mobil Ve Önemli Programlama Hizmetlerini Sunarak Sizlerin Internet Üzerindeki Etkinizi Yükselterek Hedef Kitlenizin Sizleri Daha Çok Takip Etmesini Sağlıyoruz.

SEO Desteği

İnternet Üzerinde Şirketlerin Varlıklarını Sürdürebilmeleri Için Yapmaları Gereken Bir Diğer Önemli Çalışma SEO Çalışmalarıdır. SEO Çalışmaları, Arama Motoru Optimizasyonlarının Gelişmesi Ve Internet Sitelerinin Özgün Içerikler Üretebilmeleri Ve Internet Sitesinin Trafiğini Yükseltmek Için Gerekli Olan Çalışmaların Bütünüdür. Bu Durum Şirketlerin Hizmetlerini Vermiş Olduğu Kitleye Daha Kolay Etki Edebilmesi Için Kullanılan Yöntemlerdendir. Bu Sebeple Bütün Internet Sitelerinin ÖzgüÇalışmalar Yaparak Ziyaretçi Ve Müşteri Kitlesini Yükseltme Hedefi Bulunmaktadır. Bu Çalışmalar Internet Sitesini Ziyaret Eden Kişilerin Siteyi Orjinal Bularak Istediği Hizmeti Kolayca Almasını Ve O Siteyi Tercih Etmesini Sağlamaktadır. SEO Desteği Özellikle Şirketlerin Internet Üzerinde Bulundukları Sektördeki Diğer Rakiplerini Geçip Daha Iyi Hizmet Vermesini Sağlayan Önemli Çalışmalar Arasında Yer Alır. Bunun Dışında SEO Çalışmalar Web Sitelerinin Daha Fazla Ziyaretçiye Ulaşmasını Sağlar Ve Birçok Markadan Reklam Teklifi Gelerek Kazanç Potansiyelini Artıran Ve Internet Üzerinde Iyi Bir Popülerlik Yakalamak Için OldukçÖnemlidir.

Tüm Bunların Yanı Sıra;

Alan Adı Ve Sunucu (Hosting) Hizmetinin Planlanması,

Web Sitesi Projelerinin Planlanması, Yönetilmesi Ve Şekillendirilmesi,

Web Tabanlı Iş Programlarının Yönlendirilmesi,

E Ticaret Sitesi Kurulumu Ve Gerekli Programların Kurulum Hizmetinin Sağlanması,

İçerik Editörlüğü Ve Yönetim Çalışmalarını Profesyonel Bir Şekilde Sunma,

Google Adwords Reklam Yönetimi Ve Arama Motorları Optimizasyonları,

IT Desteği Ile Server Veya Bilgisayarlarınızın Düzenli Bakımı, 

Mobil Uygulama Geliştirme Ve Sektöre, Kategoriye, Isteklere Göre Uyarlama,

Yazılım Geliştirme, Yazılım Danışmanlığı Ve Yönetme Çalışmaları,

Proje Oluşturma Ve Web Tabanlı Yazılım Geliştirme Hizmetleri Aynı Zamanda Yazılım Danışmanlığı Tarafımızca Verilmektedir. Gerçekleştirdiğimiz Her Işlem, Sunduğumuz Her Hizmet Mühendislerimiz Tarafından Takip Edilmektedir. Bu Çalışmalarımızdan Faydalanmak Için Internet Sitemizden Bizlerle Irtibata Geçebilirsiniz Ve Çalışmalarımız Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

 

 

Özel Yazılım Çözümleri

 
 

Özel Yazılım Geliştirme 

Özel yazılım ile; fikirlerinizi projelendiriyoruz. Bir fikriniz var ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bilgisayar mühendisi ekibimiz ile projenizi uygulamaya döküyoruz. 

Ürünlerinizin Diğer Ürünlerden Ve Rakiplerinizden Farklı Bir Şekilde Sunulabilmesi Için Mutlaka Özel Yazılımlar Gereklidir. Özel Yazılım Kullanmanız Sizleri Daha Farklı Kendinize Has Bir Şekilde Tanıtabilecek Ve Müşterilerin Akılların Da Kalabilmek Için Değişik Yöntemleri Sizlere Sunacaktır. Realist Bilişim Olarak Sizlere Özel Yazılım Geliştirme Çözümlerini En Kaliteli Şekilde Sunmaktayız. Yılların Verdiği Tecrübe Ve Profesyonel Ekiplerimiz Ile Sizlere En Kaliteli Ve Özel Olacak Yazılımları Sunulacaktır. Sizlerin Web Sitelerini Kolay Bir Şekilde Yönetebilmeleri Için Özel Yazılımları Kullanmanız Gereklidir. Böylece Sitenizin Alt Yapısı Değişecek, Sizler De Bu Siteyi Aktif Bir Şekilde Kullanarak Güncelleyebileceksiniz.

 

WEB TASARIM

Bizi müşterilerimize sorun. Web Tasarım Ajansı

Web sitelerinizin güvenliğine de çok dikkat ettiğimizden mutlaka yedek alarak bir sistem uyguluyor ve internet üzerinde yaşanacak aksamalarda sayfalarınızın kaybolmamasını sağlıyoruz. Bu şekilde web tasarımı sadece kurulum aşamasında değil ilerleyen zamanlarda da en hızlı ve kolay şekilde güncellenebilir aktif edilebilir halde kalmasını sağlıyoruz. 

Eğer sosyal medya hesaplarınız var ise web tasarım ajansı olarak web sitenize mutlaka bu bağlantıları da ekleyerek markanızın her alanda olduğunu belirtiyoruz. Hiçbir detayı atlamadan kurguladığımız siteniz için güncellemeleri de sürekli takip ediyoruz.

Web sitenizde kullandığımız görseller de yine markanıza özel olarak hazırlanıyor ve orijinal olması sağlanıyor. Markanıza özel yaratılan web sitesi sayesinde rakiplerinizden bir adım daha öne geçmiş oluyorsunuz.

Kusursuz bir şekilde verdiğimiz web sitesi tasarımı hizmetini sizlere sunarken fiyatlar konusunda da oldukça düşük seçenekler sunuyoruz. Yani sizden fazla para talep edip ortalama bir iş çıkarmak yerine markanız için en iyi tasarlanmış web sitesini sizlere sunmayı amaç ediniyoruz.

Siz de markalarınız için oldukça önemli olan web sitesinin hiçbir detay atlanmadan sorunsuz ve orijinal bir şekilde hazır olmasını istiyorsanız bizimle çalışmaya başlayın ve farkı gözlerinizle görün!

Web Tasarım AjansıKurumsal çözümler ile siz müşterilermize, farklı çözümler ile farklı fikirler ile marka bilinirliğinizi artırıyoruz. 

en iyi web tasarım firmaları, araştırmalarını yapıp sizin için en iyi olan firmayı seçeceksiniz. 

profesyonel web tasarım, Her şey tamam birde profesyonel olmasını, bir mühendis olarak işini yapmasını istiyorsanız. Realist Bilişim bünyesinde mühendisler çalıştırarak, işlerinizi profesyonel olarak yapmaktadır. 

kurumsal web tasarım, Firmanız için uygun çözümler üreterek gelişmeye geliştirmeye devam etmektedir. 

kurumsal web tasarım fiyatları, her istenen özelliğe göre değişiklik göstermektedir. 

Web dizayn özgün sade ve şık olmalıdır. Müşterileriniz sitenizi ziyareti sırasında karmaşık olmayan aradıklarına hızlı ve kolay ulaşa bilen bir site olmalıdır. 

 

Mobil Uygulama

 

Teknolojinin En Çok Güncel Olduğu Bu Zamanda Akıllı Telefonlarınızdan Indirebildiğiniz Uygulamaları Yapabilen Bir Firma Olarak Siz Müşterilerimiz Ile Çalışmaktan Gurur Duymaktayız. Rakipleriniz Ile Bir Rekabete Girmekten Ziyade Onların Önüne Geçmek Ve Onları Geride Bırakmak Istiyorsanız Teknolojik Olan Her Sistemi Şirketinizin Arpa Plan Sistemi Ve Ön Yüzünde De Kullanmanız Gerekmektedir. Realist Bilişim Şirketi Olarak Müşterilerimize 2008-2009 Yıllarında Bu Yana Hizmet Vermekteyiz. İşimizin Ilk Amacı Kalite Ve Her Zaman Olduğu Gibi Müşteri Memnuniyetidir. Mobil Uygulama Firmaları Arasında Yaptığımız Işin En Iyisi Olduğunun Kanaatine Müşteri Memnuniyeti Sayesinde Varmış Bulunmaktayız. Mobil Uygulama Sayesinde Eğer Bir Satış Şirketi Iseniz Tasarlanan Uygulamanızı Akıllı Telefonlarına Indiren Bireyler Rahatlıkla Mobil Uygulamanızdan Da Alışveriş Yapabilir. Web Sitesinde Olduğu Gibi Mobil Uygulama Işlemi De 7/24 Açık Olup Hizmet Vermektedir. Sadece Satış Şirketleri Olarak Değil Aklınıza Gelebilecek Her Konu Ile Ilgili Mobil Uygulama Tasarlanmaktadır. Bizler Gibi Mobil Uygulama Yazılımı Yapan Yerler Oldukça Fazladır.

 Fakat Sizler De Biliyorsunuz Ki En Önemli Olan Unsur En Başta Güvendir. Tamamen Sizin Istekleriniz Doğrultusunda Ilerlemek Için Mobil Uygulamada Kullanılan Sistemimiz Son Derece Estetiktir. Sınırlı Olmayan Sistemimiz Sayesinde Istediğin Görselliği Ve Içeriklerin Tasarımlarını Yapabilmekteyiz. Realist Bilişim Şirketi Olarak Aynı Zamanda Mobil Uygulama Geliştirme Firması Üzerine De Deneyimli Ekip Arkadaşlarımız Ile Çalışmaktayız.  Mobil Uygulamanız Tasarlanırken Sizlere Rapor Veriliyor. Bunun Sebebi Ise Tamamen Isteğiniz Doğrultusunda Ilerlediğimizi Belirtmek Içindir. İnsanların Artık Hayatlarının Içerisinde Kesinlikle Bulunan Akıllı Telefonlar Bilgisayarları Da Geçmiş Durumdadır. Bu Sebeple Sizler Geride Kalmayın Diye Realist Bilişim Şirketimiz Telefondan Bile Tek Tık Yardımı Ile Daha Çok Başarı Ve Kazanç Elde Etmenizi Sağlıyoruz. Mobil Uygulamaların Olmazsa Olmazları Tabiki De Içerikleridir. Şirketinizin Bünyesindeki Ön Yüzü Olan Görselleri, Renkler Ve Fonları Kullanmakta Özen Göstermekteyiz. İşinizin Konusu Ve Konumu Ile Ilgili Ayrı Bir Analiz Yapmakta Aynı Zamanda Rakiplerinizin Varsa Mobil Uygulamaları Hakkında Araştırmalar Yaparak Özgün Bir Çalışma Elde Etmek Için Özenle Çalışıyoruz.

Bizlerin Ve Siz Müşterilerimizin Emeklerinin Karşılığının Alınması Için Gösterdiğimiz Çabalarımız Gözle Görülebilecek Durumdadır. Teknik Aksaklıklar Yaşanmaması Için De Sizlere Bu Konuları Bilgilendirmekteyiz. Mobil Uygulama Yazılımı Geliştirme Diğer Internet Sistemlerine Göre Farklı Olduğu Için Son Derece Deneyimli Bir Ekip Çalışması Ve Profesyonel Estetik Bir Firma Ile Çalışmanız Gerekmektedir. Bu Sebeple Realist Bilişim Olarak Verdiğimiz Her Hizmetimizden Yararlanın Ve Memnun Olun Diye Varız. Siz Müşterilerimiz Ile Çalışmaktan Gurur Duymaktayız.

Mobil Uygulama Ajansı Olarak Her Gecengün Yeni Teknoloji Ile Kendini Geliştiren, Yenilikci Tasarımları Ile Müşterilerine Hizmet Vermeye Devam Eden Realist Bilişim Sizin Için Çözümler Sunmaktadır. 

Adwords Danışmanlığı

SEO HİZMETLERİ

Markanızın web sitesi varsa içindeki içerik, görsel ve başlıkların da internetin kurdu haline gelen SEO kurallarına uygun olması gerekiyor. yani mutlaka markanıza uygun kelime etiketlemeleri, alt başlıklar ve görsel boyutlandırılması yapılması gerekiyor.

SEO konusunda her ne kadar her yerde seminerler ve internet üzerinden dersler verilse de biz bunları sizi uğraştırmadan alanında uzman kadromuzla en kaliteli şekilde yürütüyoruz. bunu yaparken de markalarınızın hizmet alanlarını ve hikayelerini baz alıyoruz.

SEO Web Tasarım kapsamında en iyi hizmeti alabilmeniz için öncelikle her içeriğiniz ve ana konularınız içine etiketleriniz olabilecek kelimelerin analizini yapıyoruz. Aynı zamanda rakiplerinizin hangi etiketlemeleri yaptıklarına da dikkat ederek sizi üst sıralara taşıyacak kelimeleri kullanmaya çalışıyoruz. Tüm bu analizler doğrultusunda web siteniz sadece doğru etiketlemelerle bile üst sıralara ulaşıyor.

SEO kapsamında verdiğimiz bir diğer hizmet de başlıklarınızın bu kurallara uygun olması. Başlıklarda kullanacağınız her kelime ve kelime sayısı büyük bir önem taşıyor. Müşterilerinizin arama yaparken yazdığı bir kelimenin bile sizin başlıklarınızda karşılarına çıkıyor olması, özellikle Google aramalarında sizi üste taşıyor. Biz de bu çalışmaları uzman kadromuz ile markanıza yönelik olarak gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraf ve videolarınızın boyutlarının doğru olması da SEO için bir o kadar önemli. SEO web sitenize yükleyeceğiniz her görselin mutlaka belli bir boyutu olması ve doğru şekilde kullanılması gerekiyor. Etiketleme konusunda siz bile kolaylıkla sistem yaratabilirken özellikle görsel konusunda bizlerden alacağınız destekle en iyi web sitesine sahip olabilirsiniz.

Profesyonellik ve uygun fiyatları karşınıza çıkarttığımız sistem doğrultusunda en iyi SEO hizmetlerini sizlere sağlayacağımızın garantisini veriyoruz. Siz de bu imkanlardan yararlanmak için bir an evvel bizimle çalışmaya başlayın!